کاهش رتبه الکسا

کاهش رتبه الکسا

رتبه الکسا چیست؟

شرکت بزرگ و محبوب Alexa که یکی از بزرگترین شرکت های تحلیل آمار و داده ها است٬تمام سایت های سطح جهان را بر اساس ترافیک ورودی٬ رتبه بندی میکند. این رتبه بندی به صورت کلی به دو بخش تقسیم می شود: ۱- رتبه ی جهانی سایت ۲- رتبه ی کشوری سایت.

در رتبه بندی جهانی٬ سایت هدف با تمامی سایت های اینترنت مقایسه شده و بر اساس فاکتورهایی٬ رتبه بندی می شود… اما رتبه بندی کشوری ٬ یعنی رتبه ی سایت شما در کشوری که در آن فعالیت میکنید.

خیلی واضح است که رتبه ی الکسای سایت شما هر چقدر کمتر باشد٬ سایت شما با ارزش تر است. البته رتبه ی الکسا به تنهایی نمیتواند به فروش محصولات یا خدمات شما کمک کند. در ادامه به چند مزیت کاهش رتبه ی الکسا اشاره میکنیم ….

اما قبل از شرح مزیت های کاهش رتبه الکسا٬ بهتر است به این سوال پاسخ دهیم … آیا رتبه ی الکسای فعلی سایت واقعی و درست است؟در پاسخ باید عرض کنیم طی چند سال گذشته با ترفندهایی٬ بسیاری از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی رتبه ی الکسای خود را کاهش دادند٬ می شود نتیجه گرفت رتبه ی الکسای فعلی شما واقعی نیست چرا که که رقبای شما یا سایر سایت ها با ترفندها٬ رتبه ی الکسای سایت خود را کاهش داده ند.

کاهش رتبه ی الکسا چه مزیت هایی دارد؟

۱- برای بسیاری از خریداران خدمات یا محصولات از اینترنت٬ رتبه ی الکسا معیار است. یعنی اگر چند سایت یک محصول مشابه را بفروشند٬ خریدار رتبه ی الکسای آنها را مد نظر میگیرد و اینطور محاسبه میکند که اگر سایتی الکسا کمتری دارد پس در بین کاربران محبوب تر است٬ در نتیجه از آن سایت خرید انجام میدهد.

۲- میتوانید با کاهش رتبه الکسا به یک سایت مرجع تبدیل شوید. کافی است الکسا شما در حوزه ی کاری تون پایین باشد٬ به صورت طبیعی بسیاری از سایت ها به شما لینک میدهند و به این شکل میتوانید طبیعی لینک سازی کنید.( البته اگر محتوا یا خدمات شما حداقل به میزان رقبا با ارزش باشد)

۳- بعد از مدتی کاربران به سایت شما بیشتر اعتماد میکنند و به مرور مخاطبان بیشتری جذب میکنید( به شرط ارایه خدمات یا محصولات خوب)

۴- با کاهش رتبه الکسا بخش تبلیغات سایت شما رونق بیشتری میگیرد.

۵- میتوانید با کاهش رتبه الکسا نشان دهید که بازدید کننده زیادی دارید.

۶- قطعا کاهش رتبه الکسا باعث محبوبیت سایت شما نزد کاربران تان خواهد شد.

و …

این یک واقعیت است که بیشتر کاربران و مخاطبان خدمات شما هنوز سواد اینترنتی ندارند. اگر برای عموم الکسا معیار است شما هم باید الکسا خود را کاهش دهید. البته الکسا شاید فقط یک معیار برای پیروزی شما در مقابل رقبا باشد ….

سایت بک لینک روز چگونه رتبه الکسا را کاهش میدهد؟

قطعا با آی پی های ایرانی و واقعی – یعنی کاربران واقعی اینترنت٬ سایت شما را مشاهده میکنند و دقایقی در سایت شما حضور دارند. چرا بایداین کاربران به سایت شما سر بزنند؟ چون به ازای هر بازدید از سایت شما پورسانت دریافت میکنند از ما… بهتر است بدانید تمام بازدید کننده ها واقعی هستند و در طی ۲۴ ساعت شبانه روز تقسیم بندی شده و به سایت شما سر میزنند. تا به هاست سایت شما فشار وارد نشود و کاهش رتبه الکسا خیلی سریع اتفاق بیفتد.

ممکن است در پروژه کاهش رتبه الکسا٬ کاربرانی که به سایت شما سر میزنند٬ از خدمات و محصولات شما استفاده کنند و شما علاوه بر کاهش الکسا با مشتریان یا مخاطبان ثابتی آشنا شوید. چرا که برای کاهش رتبه الکسا بر اساس نیاز تا چندین هزار کاربر٬ در بازه های زمانی مختلف وارد سایت شما می شوند.

تیم بک لینک روز میتواند در کمتر از یک ماه سایت شما را به رتبه ی الکسا دلخواه تان برساند. رتبه ی دلخواه شما میتواند حتی رتبه های زیر ۵۰۰ ایران باشد. با این تضمین که با کمترین هزینه ی نگهداری رتبه ی الکسا شما در همان جایگاه بماند. با این توضیح که : Bounce Rate پایین و طبیعی – Daily Time on Site بالا و استاندارد حوزه کاری شما … و بخش Upstream Sites بیشترین ورودی از گوگل باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان و دریافت تعرفه های کاهش رتبه الکسا و بررسی و آنالیز رایگان seo سایت تان … با ما در ارتباط باشید …

تلگرام : backlinkrooz@

info@backlinkrooz.ir

با تشکر

مدیریت بک لینک روز