تاثیر پاپ آپ روی سایت

تاثیر پاپ آپ روی سایت

سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۵

تاثیر پاپ آپ روی سایت 

تاثیر پاپ آپ روی سایت از دیدگاه وبسایت بک لینک روز . آی آر !!! بسیاری از مدیران سایت ها سوال مشترکی از تیم بک لینک روز دارند٬ که آیا پاپ آپ روی سایت (میزبان و هدف) تاثیر منفی دارد یا خیر!! سعی میکنیم بر اساس تجربه ی چند ساله و تحلیل صحبت های متخصصات seo به این سوال پاسخ شفاف و واقعی بدهیم تا مدیران تکلیف تاثیر پاپ آپ روی سایت خود و مشتری را بدانند.

تاثیر پاپ آپ روی سایت (هدف) 

ربات های موتورهای جستجو کاملا هوشمند شده اند و بر اساس چندین پارامتر به یک سایت ارزش و ورودی میدهند. یکی از پارامتر های موتورهای جستجو میزان ماندگاری کاربر در سایت و میزان وبگردی کاربر است. زمانی که شما به عنوان مدیر سایت پاپ ٖآپ خریداری میکنید … کاربران زیادی به یکباره وارد سایت میشوند و خیلی سریع از سایت شما خارج میشوند چرا که قصد ورود به سایت شما را نداشته اند.

bounce rate یا درصد فرار زمانی که بالا میرود تاثیر منفی seo آغاز میشود. گوگل تشخیص میدهد که سایت شما از دیدکاربران مفید نیست و کم کم سایت شما را جریمه میکند از طریق کاهش ورودی و کاهش رتبه ی کلمات کلیدی .. همچنین ربات های موتورهای جستجو به راحتی تشخیص میدهند که کاربر بعد از ورود از همان صفحه خارج شده است٬و این موضوع هم دلیلی است برای آغاز جریمه ی وبسایت شما .

شاید تنها سود پاپ آپ کاهش رتبه الکسا باشد. تاثیری که فقط بازی با اعداد است و بر روی فروش شما هیچ گونه تاثیری ندارد.

با تولید محتوای هدفمند و لینک بیلدینگ اصولی و با صبر و حوصله مخاطبان واقعی و وفاداری را جذب کنید که میتوانید با حضور آنها به درآمدهای بالایی دست پیدا کنید. بهتر است بدانید پاپ آپ هیچ تاثیر مثبتی در seo ندارد بلکه کاملا مخرب است و درآینده ی نزدیک سایت را نابود میکند.

تاثیر پاپ آپ روی سایت

تاثیر پاپ آپ روی سایت

 

تاثیر پاپ آپ روی سایت میزبان 

کاربران با جستجوی موضوع مد نظرشان وارد سایت شما میشوند٬ اما با کلیک روی صفحه ی وبسایت میزبان٬ صفحات پاپ آپ دیگری برای آنها باز میشود٬این موضوع باعث میشود کاربر به سایت شما اعتماد نکند و نه تنها پاپ آپ باز شده را میبندد بلکه سایت شما را هم ترک میکند.

ترک سریع کاربر برای سایت میزبان زنگ خطری است که موتورهای جستجو شما را به خاطر محبوب نبودن و ترک سریع کاربران جریمه کنند. کم کم شما جایگاه خود را در نتایج از دست میدهید و در نتیجه ورودی سایت کاهش پیدا میکند …

همچنین کاربران با بخاطر سپردن آدرس وبسایت شما٬ هرگاه آدرس شما را در نتایج ببینند روی سایت شما کلیک نمیکنند …

هرگز برای درآمد اندک٬ آینده وبسایت خود را خراب نکنید.

پاپ آپ شاید حق الناسی باشد که به چشم نیاید٬چرا که کاربر ناخواسته وارد صفحه ی دیگر میشود .زمان و حجم اینترنت خود را ناخواسته هدر میدهد که این یقینا مصداق حق الناس است.

 

با تشکر / بک لینک روز 

backlinkrooz.ir