آموزش چک کردن پیج اتوریتی سایت

آموزش چک کردن پیج اتوریتی سایت

جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۴

آموزش چک کردن پیج اتوریتی سایت

آموزش چک کردن پیج اتوریتی سایت به زبان ساده !!! قطعا به عنوان یک علاقمند به سئو میدانید در سال های گذشته معیار قدرت و اعتبار سایت ها نزد موتورهای جستجو پیج رنک بود ٬ اما از سال گذشته دیگر پیج رنک آپدیت نشد و معیار جدیدی برای قدرت و ارزش سایت ها به وجود آمد به نام پیج اتوریتی ( که ارزش هر صفحه از سایت را به نمایش میگذارد) و دامین اتوریتی( که ارزش و قدرت دامنه ی سایت را مشخص میکنید )

معمولا این ۲ پارامتر هر ۲ ماه یا ۴۵ روز یکبار آپدیت میشوند و عددی را از صفر تا ۱۰۰ نمایش میدهند که هر چه این عدد به صد نزدیک تر باشد قدرت و اعتبار دامنه یا صفحه بیشتر است .

معمولا در سایت های فارسی زبان به ندرت ارزش دامین و پیج اتوریتی از ۵۰ عبور میکند ولی سایت های معتبری در دنیا هستند که پیج اتوریتی یا دامین اتوریتی نزدیک به ۱۰۰ دارند. اگر قصد دارید لینک سازی کنید٬ این ۲ پارامتر میتوانند به شما کمک کنند تا در سایت های قوی لینک سازی کنید تا نتیجه ی دلخواه که رشد کلمات کلیدی در  موتورهای جستجو است حاصل شود .

در ادامه چند سایت به شما معرفی میکنیم که میتوانید پیج اتوریتی و دامین اتوریتی سایت تان را چک کنید . بهترین و معتبرترین پایگاه برای چک کردن٬ خود سایت moz.com میباشد که باید در سایت ثبت نام کنید و بی نهایت سایت را چک کنید .

چند آدرس برای چک کردن :

https://moz.com/researchtools/ose ( بهترین)

seoreviewtools.com/website-authority-checker/

moonsy.com/page_authority

اگر قصد دارید چند سایت را همزمان چک کنید میتوانید از آدرس های زیر کمک بگیرید:

bulkdachecker.com

۹۹webtools.com/page-authority-domain-authority-checker.php

seoreviewtools.com/bulk-seomoz-authority-checker/

seoweather.com/bulk-metrics-checker/

آموزش چک کردن پیج اتوریتی سایت

و در ادامه میتوانید به کمک چند سایت عمر دامنه ی هر سایتی که خواستید را چک کنید …

smallseotools.com/domain-age-checker/

webconfs.com/web-tools/domain-age-tool/

tools.seochat.com/tools/domain-age/

در مقالات بعدی به این موضوع اشاره میکنیم که چگونه میتوانیم در مدت کوتاه و با هزینه اندک پیج اتوریتی و دامین اتوریتی سایت خود را افزایش دهیم.

با تشکر / بک لینک روز . آی آر