استراتژی برتر در شبکه های اجتماعی

استراتژی برتر در شبکه های اجتماعی

دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۱

استراتژی برتر در شبکه های اجتماعی 

استراتژی برتر در شبکه های اجتماعی به چه معنا است؟ بدون مقدمه باید گفت بدون فعالیت در شبکه های اجتماعی از رقیبان خود در فروش مستقیم و بحث seo عقب می مانید! اگر در سال ۲۰۱۷ از شبکه های اجتماعی به صورت هدفمند استفاده نکنید حداقل یک گام عقب تر هستید.

تیم بک لینک روز  پیشنهادی فوق العاده عملیاتی و کاربردی و تاثیر گذار دارد که اگر آن را رعایت کنید بدون شک در کمتر از ۲ ماه ورودی بیشتری از موتورهای جستجو دریافت میکنید و همچنین کلمات کلیدی رقابتی سایت تات در جایگاه مناسب تری قرار میگیرد.

اما استراتژی برتر در شبکه های اجتماعی به چه مفهومی است؟ آیا گوگل پلاس – لینکدین – تویتتر – فیسبوک را میشناسید؟ اگر میشناسید بهتر است از آنها در جهت موفقیت کسب و کار آنلاین خود استفاده کنید … شبکه هایی که بسیار قوی و رایگان هستند و میتوانند به شما عالی کمک کنند.

استراتژی برتر در شبکه های اجتماعی

استراتژی برتر در شبکه های اجتماعی

 

کافی است در شبکه های اجتماعی که نام بردیم در هر کدام حداقل ۱۰ اکانت داشته باشید٬ سپس با تولید محتوای اختصاصی و درج آن ابتدا در وبسایت خود٬ بعد مدت کوتاهی لینک مطلب رو در شبکه های اجتماعی و در اکانت های مختلف انتشار دهید تا بعد از مدت کوتاهی تاثیر شگفت انگیز این حرکت بسیار ساده را ببینید.

هر چقدر در شبکه های اجتماعی مطالب شما بیشتر دست به دست شود امتیاز بیشتری از موتورهای جستجو دریافت میکنید !! اگر میخواهید وبسایت خود را محبوب کنید باید در شبکه های اجتماعی مختلف حضور فعال داشته باشید.. در مدت کوتاهی ورودی گوگل شما بیشتر می شود و جایگاه کلمات کلیدی سایت هم ارتقا پیدا میکند… آیا شما به عنوان مدیر سایت به دنبال محبوبیت سایت تان هستید؟ لطفا هر آنچه را که میدانید اقدام کنید زیرا رقیبان شما آنچه را که شما میدانید و عمل میکنید را نمیدانند و عمل نمیکنند !!

یادمان باشد برای محبوبیت باید مستمر فعالیت کنیم …. 

ویژه : تاثیر پاپ آپ روی سایت

با تشکر / بک لینک روز