روش های خرید رپورتاژ آگهی

روش های خرید رپورتاژ آگهی

سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۵

روش های خرید رپورتاژ آگهی 

اگر سایت بک لینک روز را دنبال میکنید قطعا با مفهوم رپورتاژ آگهی آشنایی دارید. در مقالات گذشته ی سایت به صورت کامل توضیح دادیم که میتوانید در اینجا با کلیک روی عنوان رپورتاژ آگهی چیست؟ توضیحات کاملی را مشاهده کنید./ روش های خرید رپورتاژ آگهی /

در این مقاله قصد داریم روش های اصولی و صحیح خرید رپورتاژ آگهی را با هم مرور کنیم – این روش ها صرفا تجربه ی چند ساله ی تیم بک لینک روز میباشد.

۱- بهتر است عنوان کلیدواژه ی سایت تان را سرچ کنید ٬ سپس لیستی از سایت های مشابه تهیه کنید و به صورت جداگانه با آنها صحبت کنید تا بتوانید در سایت حوزه ی کاری خود رپورتاژ با لینک فالوو ثبت کنید.

۲- سعی کنید لیستی از انجمن ها تهیه کنید – با عضویت درآنها در بخش هایی که مربوط به حوزه ی کاری سایت شما است رپورتاژ ثبت کنید . توجه داشته باشید باید در فروم هایی رپورتاژ ثبت کنید که بدون ثبت نام هم لینک های شما برای دیگران قابل نمایش باشد.

۳- خبرگزاری های بزرگ محل مناسبی برای درج رپورتاژ آگهی هستند. بهتر است هر ماه در یک خبرگزاری بزرگ رپورتاژ ثبت کنید.

و ..

روش های خرید رپورتاژ آگهی

چند نکته در مورد متن رپورتاژ آگهی را یادآور میشویم …

۱- متن رپورتاژ شما باید کاملا اختصاصی باشد – قبلا جایی در اینترنت ثبت نشده باشد.

۲- متن اختصاصی حداقل ۵۰۰ کلمه باشد.

۳- بهتر است حداکثر ۳ لینک فالوو در متن درج کنید نه بیشتر .

۴- بهتر است لینک ها به صفحات داخلی سایت باشد . صفحه اصلی کمتر لینک بدهید.

۵- اگر در یک ماه ۱۰ رپورتاژ داخل ۱۰ سایت ثبت میکنید باید برای هر سایت (هر رپورتاژ) یک متن تهیه کنید.

و …

یادمان باشد …

رپورتاژی تاثیر گذار است که کاملا دایمی در سایت درج شود . سعی کنید به صورت متنوع لینک سازی کنید. در کنار رپورتاژها داخل انجمن ها – کامنت ها و سایت های خارجی هم لینک بسازید. حتما بعد از درج رپورتاژ آن را در شبکه های اجتماعی مختلف شیر کنید.

×××× تکنیک جدید برای تاثیر گذاری بیشتر رپورتاژ ××××

دوستان عزیز اگر از یک سایت با دامین اتوریتی ۵۰ هم رپورتاژ بگیرید پیج اتوریتی که لینک شما درج میشه ( رپورتاژ ) صفر است .. تاثیر زمانی بیشتر میشود که پیج اتوریتی صفحه ای که رپورتاژ شما ثبت شده را بالا ببرید . در اصل باید برای رپورتاژی که ثبت میکنید هم لینک سازی کنید . ( نه برای سایت اصلی تان) برای رپورتاژی که در سایت دیگر ثبت کرده اید . به این شیوه پیج اتوریتی آن صفحه بالا می رود و ارزش لینک های شما در آن صفحه ای که رپورتاژ زدید بیشتر می شود… 

راهنمایی و مشاوره با ایمیل info@backlinkrooz.ir امکان پذیر است ..

با تشکر / بک لینک روز