اشتباه نادرست در لینک سازی

اشتباه نادرست در لینک سازی

سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶

اشتباه نادرست در لینک سازی

شاید تا به حال اسم لینک بیلد ینگ به گوشتان خورده باشد اما به دلیل نداشتن زمانی کافی و تخصص کافی تا بحال اطلاعات خود را در این زمینه افزایش نداده اید./اشتباه نادرست در لینک سازی/

باید به شما بگوییم که لینک بیلدینگ در افزایش رتبه سایت شما خیلی مهم است. موتور جستجو گر گوگل با داشتن قوانین منحصر به فرد و ایجاد خط قرمزهای تعیین شده از ورود بازدید کننده گان تقلبی و فیک به داخل سایت شما جلوگیری می کند.

مثلا ورود هزار بازدید کننده به یک مقاله با ۵۰۰ کلمه کاملا مشکوک و تقلبی است اما اگر همین مقدار برای یک مطلب ۵۰۰۰ کلمه ای وجود داشته باشد کاملا منطقی است.

اگر به طور کلی هیچ زمینه ای در باب سئو و لینک بیلدینگ ندارید به شما پیشنهاد می کنم از یک متخصص سئو برای ایجاد لینک بیلدینگ در سایت خود استفاده کنید.

اما اگر می خواهید خودتان این کار را انجام دهید حتما به اشتباهاتی که اکثر مردم در زمینه لینک بیلدینگ انجام می دهید توجه کنید تا آنها را تکرار نکنید.

همانطور که لینک بیلدینگ باعث افزایش بازدید سایت شما و رتبه بندی خوب سایت شما می شود. استفاده نادرست از لینک بیلدینگ باعث وارد شدن ضربه ای بد به سایت می شود.

نداشتن برنامه مناسب برای لینک بیلدینگ -تولید لینک سالم 

استفاده از لینک بیلد ینگ یک پروسه خوب و عالیست که گوگل به آن اهمیت می دهد و به شما این امکان را می دهد که سایت تان در بین سایت های دیگر و رقبا خیلی زیاد دیده شود. و بازدید کننده گان واقعی از گوگل دریافت کند. پس برای لینک بیلد ینگ به صورت دقیق برنامه ریزی کنید – لینک سازی باید متنوع و مستمر باشد .

عدم متقاعد کردن افراد از گذاشتن پست مهمان یا همان رپورتاژ آگهی

برخی از سایت ها با داشتن محتویات و مقالات حرفه ای و عالی دارای رتبه خوبی در گوگل هستند و اگر شما بتوانید آنها را متقاعد کنید که مطلب یا پست شما را در سایت بعنوان پست مهمان یا رپورتاژ آگهی بگذارند باعث می شود که افراد زیادی از آن سایت به سایت شما بیاید.

اما اینکه برخی از صاحبان سایت ها نمی توانند افراد را مجاب کنند که پست و مطلب آنها را بعنوان رپورتاژ آگهی در سایت خود بگذارند حتما ایراد از شماست که نمی توانید به راحتی آنها را متقاعد کنید. و در فرستادن درخواست حرفه ای و ایمیل خوب به آنها کم کاری می کنید.

نداشتن محتوای غنی و با ارزش در سایت خود – 

باید به این نکته توجه کنید که اگر می خواهید به صورت دقیق یک سایت خوب با بازدید کننده بالا داشته باشید. باید بتوانید مطالب و پست های غنی و خوب در سایت خود بگذارید. گذاشتن مقالات تکراری و بی معنا تنها باعث خستگی بازدید کننده می شود.

نداشتن تعداد کافی لینک های Nofollow – اشتباه نادرست در لینک سازی

شاید به صورت دقیق ندانید که لینک Nofollow چیست. در واقع لینک نوفالو به این معناست که به گوگل بفهمانید که این لینکی که در سایت استفاده شده است تنها یک لینک تبلیغاتی است و باعث کاهش رتبه سایت شما نشود.

موتور جستجوگر گوگل به صورت دقیق می داند که سایت های تجاری با داشتن بازدید کننده بالا اقدام به گذاشتن تبلیغات می کنند. پس Nofollow برای لینک های تبلیغاتی است و سعی کنید این مقوله را به درستی استفاده کنید.

تمرکز روی پروسه لینک سازی در روی صفحه اصلی

صفحه اصلی یا همان home page سایت شما به معنای معرفی سایت به افراد و بازدید کننده گان می باشد اما این کار اشتباه و بیهوده ایست که شما سعی  کنید کلمات کلیدی را در این صفحه درج کنید و اکثر اوقات به صفحه اصلی لینک دهید. باید سعی کنید در زیرمجموعه ها و صفحات مجزای سایت کلمات کلیدی و لینک های موثر و تاثیر گذار را بگذارید.

امیدواریم با استفاده از مطالب این مقاله در زمینه لینک بیلدینگ از تکرار اشتباهات دیگران جلوگیری کنید.

 

با تشکر /خرید بک لینک – بک لینک روز . آی آر