دلیل افت سئو به دلیل ادغام همه چیز

دلیل افت سئو به دلیل ادغام همه چیز

یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰

دلیل افت سئو به دلیل ادغام همه چیز

با اینکه می دانیم که یک سئوکار خوب و عالی در افزایش رتبه سئو سایت چقدر تاثیر گذار است باید به این مورد هم توجه کنیم که اشخاصی که هیچ تخصصی ندارند و تنها به دلیل شنیدن داشته ها و حرفهایی از دیگران در سئو سایت دخالت می کنند تنها باعث افت در سئو سایت می شوند./دلیل افت سئو به دلیل ادغام همه چیز/

در سئو هیچ کس برتر نیست

در همه جهان تمامی سئوکاران می دانند که هیچ کسی نسبت به دیگری برتری ندارد و همیشه اختلاف نظرهایی در سئو وجود دارد. حتی خود گوگل هم هیچ وقت آنها را رد یا قبول نمی کند. مثلا عبارت زیر

آیا رفتار افراد و کاربرانی که وارد سایت شده اند تاثیری در رتبه سایت در SERP دارد یا خیر؟

همین جمله شک نکنید مخالفان و موافقان زیادی در زمینه سئو دارد. بعضا هم موافقان با روش های خود موفق شده اند و مخالفان هم به همین صورت.

اما برای من خیلی جالب است که در ایران سئوکاران زیادی وجود دارد و همه آنها با داشتن دانش کمی از سئو سریعا خود را سئوکار می نامند.

اختلاف نظرهای ۱۸۰ درجه ای در بین سئوکاران ایرانی به شدت زیاد است. بعنوان مثال من موارد زیر را در زمینه سئو که اکثر سئوکاران آنرا قبول دارند من به هیچ وجه قبول ندارم

  • بولد کردن کلمات کلیدی باعث بیشتر دیده شدن در گوگل می شود
  • کم حجم بودن تصاویر و عکس ها در سایت باعث بهبود رتبه سایت می شود
  • با لینک کردن کلمات کلیدی هدف به خود صفحات باعث بهبود رتبه سایت می شویم

من طور حتم این موارد را قبول ندارم و عنوان می کنم که گوگل تنها اشاره به این نکته دارد که در سئو تنها کیفیت مقالات در نظر گرفته می شود و امکان ندارد که شما با درج سی کلمه کلیدی در یک مقاله بی کیفیت بتوانید در رتبه بندی گوگل جایی داشته باشید و شک نکنید سایت پنالتی می شود.

دلیل افت سئو به دلیل ادغام همه چیز

سئوکارانی که نمی توان به آنها اعتماد کرد

برخی از افراد هستند که تنها با داشتن اطلاعات قدیمی خود راجب به سئو کار می کنند و اینها افراد ناموفقی هستند زیرا در کسب اطلاعات بروز نیستند. اما افرادی هم هستند  که نمی توان نام متخصص را روی آنها گذاشت و به آنها اعتماد کرد

۱- سئوکارانی که روش کار خود را توضیح نمی دهند.

برخی از سئوکاران هستند که به هیچ وجه روش کار خود را نشان نمی دهند و فکر می کنند که با گفتن روشهای خود باعث می شوند دیگران از آنها سبقت بگیرند.

باید به آنها بگویم که هیچ کس با فهمیدن دو جمله راجب روش شما سئوکار نمی شود. شک نکنید این چنین افرادی اصلا دانش کافی برای سئو ندارند.

۲-افرادی که مدعی هستند که کارشان کاملا رمزی است

باید به شما بگوییم که در امر سئو سایت هیچ رمزی وجود ندارد و افرادی که مدعی هستند با یک دکمه می توان سایت شما را به رتبه اول گوگل برد کاملا دروغگو هستند. در سئو سایت نزدیک دویست یا به گفته برخی ۵۰۰ فاکتور وجود دارد که باید موازی با هم جلو بروید.

۳-افرادی که تنها با خرید بک لینک سایت بالا می آورند

برخی از همکاران سئوکار در ایران فکر می کنند بهترین و تنها روشی که می تواند به شما امکان افزایش رتبه در سئو را بدهد تنها خرید بک لینک است.

باید بگویم که همانطور که خرید بک لینک یکی از روشهای تاثیر گذار در سئو است اما زیادروی در آن هم باعث پنالتی شدن سایت می شود.

توصیه مهم  به سئو کار ها / دلیل افت سئو به دلیل ادغام همه چیز

به همکاران خود در زمینه سئو پیشنهاد می کنم که حتما برای بروز بودن و بالا بردن دانش خود سعی کنند از سایت های زیر استفاده کنند و هیچ وقت خود را یک سئوکار کاملا بزرگ ندانند.

  • Searchenginejournal
  • moz

 

با تشکر / بک لینک روز

تگ های مطلب :