چه مقالاتی در نتایج اول هستند؟

چه مقالاتی در نتایج اول هستند؟

یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳

چه مقالاتی در نتایج اول هستند؟

کسانی که به کار تولید محتوا مشغول هستند باید توجه کنند که این شغل کاملا حرفه ای می باشد و تنها کافی نیست که شما مقالاتی را بنویسد که دیگران دوست دارند بخوانند./چه مقالاتی در نتایج اول هستند؟/

یا سعی کنید مقالاتی را منتشر کنید که در گوگل بیشترین سرچ را به خود اختصاص داده است. بلکه شما باید استاندارهای نوشتن یک مقاله خوب را رعایت کنید و سعی کنید کلمات کلیدی را به صورت کاملا حرفه ای و هوشمندانه در مقالات درج کنید.

نکاتی کلیدی و مهم که در نوشتن مقالات باید رعایت کنید.

اینکه بتوانید مقالات خود را در نتایج موتور جستجو بالا نگه دارید به این بستگی دارد که از روشهای استاندارد مقاله استفاده کنید.

۱- کلمات کلیدی را هوشمندانه داخل مقالات درج کنید( زیاده روی ممنوع)

همیشه سعی کنید در نوشتن مقالات نهایت تلاش خود را انجام دهید تا بتوانید مقالات با کیفیتی را بنویسید تا بازدید کننده از خواندن آن لذت ببره . اما اینکه بتوانید در نوشتن کلمات کلیدی و جا گذاری آن باعث بالا بردن سایت در نتایج جستجو شوید تنها منوط به درج هوشمندانه  آن است.

۲- مکان کلمات کلیدی را درست انتخاب کنید.( کاربر احساس بدی نکند به تکرار کلمات کلیدی در متن)

سعی کنید در هنگام نوشتن کلمات کلیدی مکان هایی که بیشتر دیده می شود را انتخاب کنید. بعنوان مثال پاراگراف اول را همیشه گوگل بیشترین دید به آن دارد اما این دلیل نمی شود که در طول کل مقاله بغیر  از پاراگراف اول از کلمه کلیدی استفاده نکنید.

۳- چگالی کلمات کلیدی را همیشه در ذهن داشته باشید.( از استانداردهای گوگل پیروی کنید)

سعی کنید با توجه به اینکه می خواهید مقاله شما چند کلمه باشد تعداد کلمات کلیدی را بالا ببرید اما هیچ وقت سعی نکنید که چگالی را بیش از ۵ درصد ببرید.

۴-درج لینک داخلی و خارجی در مقاله

اینکه بتوانید به صورت هوشمندانه کلمات کلیدی در مقالات بنویسید کافی نیست بلکه باید سعی کنید که کلمات کلیدی را در مقاله لینک دهید و همین کار باعث می شود که شما لینک های داخلی در سایت ایجاد کنید.

بعد از نوشتن مقالات چکار کنیم که بیشتر دیده شویم؟

حالا بعد از این که مقالات خود را در سایت گذاشتید بهتر است مقالات را در دایرکتوری اینستاگرام و شبکه های اجتماعی بگذارید تا در صورتی که مایل باشند به سایت شما بیایند.

توجه داشته باشید:

درج مقاله در فیسبوک با اینکه nofollow است اما همیشه مفید است

بخصوص سعی کنید که در گوگل پلاس مقالات خود را منتشر کنید که همین کار باعث بهتر دیده شدن سایت شما می شود.

 

با تشکر/  بک لینک روز – واحد تولید محتوا