گوگل پلاس و تاثیر آن بر سایت

گوگل پلاس و تاثیر آن بر سایت

یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵

گوگل پلاس و تاثیر آن بر سایت

اگر با سئو سایت آشنایی داشته باشید حتما متوجه تاثیر شبکه های اجتماعی در بهبود رنکینگ سایت ها شده اید. به نوعی شبکه های اجتماعی امروزه باعث رونق کسب و کار و سهولت خرید کاربران شده است و همین امر باعث شده است که گوگل به این سایت ها که در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند و به نوعی باعث سهولت کاربران می شود رتبه بهتری بدهد./گوگل پلاس و تاثیر آن بر سایت/

اما گوگل پلاس جز محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که امروز تاثیر آن روی رنکینگ سایت را به شما می گوییم

گوگل پلاس چیست؟

اگر در سایت های مختلفی رفته باشید و پس از خواندن پست یا مطلب داخل سایت با علامت +۱  مواجه شده اید باید به شما بگوییم که آن نشان دهند گوگل پلاس است. در واقع گوگل سعی می کند با استفاده از این شبکه اجتماعی محبوبیت مطالب داخل سایت را با رای گیری کاربران متوجه شود.

عوامل تاثیر گذار گوگل پلاس روی رنکینگ سایت

در واقع همین کلیک کردن کاربران روی +۱  باعث می شود که امتیازات قابل قبولی برای سایت ها به حساب بیاید به طوری که شما می توانید مشاهده کنید که اصلی ترین تاثیر آن روی رنکینگ سایت است.

وقتی شما کلمه یا عبارتی در گوگل سرچ می کنید مسلما مطالب محبوب سریعتر از دیگر مطالب در گوگل به نمایش گذاشته می شود و علاوه بر این تاثیر گوگل پلاس شامل موارد زیر است :

۱- کلیک کردن روی علامت +۱ هر مطلب در سایت باعث بهبود رنک سایت و بیشتر دیده شدن مطالب سایت در موتور جستجوگر سایت می شود.

۲- با این اتفاق به نوعی محبوبیت این مطلب یا پست در سایت در حساب کاربری افراد ثبت می شود و اگر یک عبارت و کلمه کلیدی مشابه عنوان مطالبی که لایک کرده اید سرچ کنید. آن مطالبی که لایک خورده برای شما دارای رتبه بندی بالاتری است و زودتر نشان داده می شود.

برای اینکه شما بتوانید هر مطلب یا پست را لایک کنید باید ابتدا در گوگل پلاس ثبت نام کنید تا این قابلیت را داشته باشید.

 

استراتژی برتر در شبکه های اجتماعی را مطالعه کنید …

با تشکر / وبسایت تخصصی بک لینک روز . آی آر