اشتباهات سئو چگونه جبران می شود؟

اشتباهات سئو چگونه جبران می شود؟

سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۴

اشتباهات سئو چگونه جبران می شود؟

وبمسترها و صاحبان سایت ها برای بهبود رتبه سایت در گوگل و بالا آمدن سایت در نتایج جستجو گوگل به سئوکار مراجعه می کنند.اشتباهات سئو چگونه جبران می شود؟

در واقع باید بگوییم که سئو نه تنها باعث افزایش رتبه سایت می شود بلکه باعث بهینه سازی سایت می شود پس یک سئوکار با استفاده از فاکتورهای قانونی گوگل که تایید شده است باعث بهینه سازی سایت می شود.

اما در این بین همیشه ممکن است اشتباهی از جانب سئوکار رخ دهد که همین امر باعث افت سایت می شود پس حتما باید اشتباهات خود را برطرف کنید.

اشتباهاتی که باید هنگام انجام سئو سایت برطرف شود

۱- چک کردن لینک های سایت

همانطور که میدانید هر کدام از صفحات دارای یک لینک هستند اگر چنانچه هر کدام از لینک ها اشتباه باشد باعث می شود که موتور جستجوگر آنها را پیدا نکند پست حتما لینک ها را چک کنید.

۲- حتما بک لینک ها را بررسی کنید

درست است که بک لینک باعث افزایش رتبه سایت شما می شود و به خوبی باعث بالا آمدن سایت در نتایج جستجو می شود . اما باید توجه کنید که آیا بک لینک را از سایت های معتبر می گیرید یا اینکه آیا بک لینک با موضوع سایت شما مطابقت دارد یا خیر

۳- حذف مطالب تکراری از سایت

اگر شما هنگام درج مطالب داخل سایت خود از مطالب تکراری استفاده کنید شک نکنید که گوگل به آن مقالات امتیاز منفی می دهد. پس حتما سعی کنید مطالب نو و با کیفیت تولید کنید.

۴- تولید محتوای مطالب خوب

همانطور که گفتیم امروزه تولید محتوا یکی از مهمترین عوامل در افزایش رتبه بندی سایت می باشد. اما شما باید بتوانید همزمان هم مطالب خوب و با کفیت تولید کنید و هم اینکه به صورت حرفه ای اقدام به  گنجاندن کلمات کلیدی در مطالب سایت کنید.

البته گذاشتن برچسب ها در آخر مقالات هم تاثیر گذار است. اما اگر تنها شما سعی می کنید مطالبی تولید کنید که تمام کلمات کلیدی گوگل در آن جا دهید شک نکنید سایت شما با افت رتبه مواجه خواهد شد.

۵- انتخاب عکس مناسب و کم حجم 

حتما هنگام بارگذاری عکس داخل صفحات سایت سعی کنید از عکسهای مرتبط با مقاله استفاده کنید.

۶- برطرف کردن غلطهای املایی قبل از بارگذاری سایت

اشتباه املایی باعث میشود موتور جستجو نتواند آن را درک کند و در نتیجه در نتایج نمایش نمیدهد .

۷- از قالب های ریسپانسیو استفاده کنید 

۸- افزونه ها را فقط از مخزن وردپرس دانلود کنید 

و …

 

با تشکر / بک لینک روز