فرایند انتخاب کلمات کلیدی برای مطالب سایت

فرایند انتخاب کلمات کلیدی برای مطالب سایت

جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱

فرایند انتخاب کلمات کلیدی برای مطالب سایت

اگر توجه کرده باشید الگوریتم گوگل به این صورت است که تنها به صفحات سایتی که ایندکس شده است و به صورت استاندارد مقاله تولید می کند توجه می کند./فرایند انتخاب کلمات کلیدی برای مطالب سایت/

برای اینکه مقالات سایت شما در گوگل بیشتر دیده شود کافیست اقدام به تولید محتوای با کیفیت کنید و علاوه بر آن کلمات کلیدی مناسب را در مقالات درج کنید.

حال سوال اینجاست که چگونه بفهمیم که کلمات کلیدی که بیشترین استفاده توسط کاربران اینترنتی دارند چیست که ما در این مقاله مراحل انتخاب کلمات کلیدی را به شما نشان می دهیم.

۱- اطلاعات کاملی درباره موضوعات سایت بدست آورید

به نوعی اگر می خواهید تولید محتوای یک سایت را بر عهده بگیرید بهتر است تحقیق کنید و اطلاعات کافی راجع به موضوعاتی که قرار است در سایت بگذارید به دست آوردید. به عنوان مثال اگر می خواهید در مورد عطر مقاله بزنید بهتر است دامنه اطلاعات خود را در این موضوع بالا ببرید.

۲- از کلمات کلیدی که گوگل پیشنهاد می کند حتما استفاده کنید

بهتر است هنگامی که می خواهید کلمات کلیدی را در مقالات درج کنید خودتان را جای بازدید کننده بگذارید و بدانید که آنها دنبال چه چیزی هستند. البته با وارد کردن کلمه کلیدی در گوگل و زدن دکمه فاصله کیبورد خود گوگل لیست کاملی از کلمات کلیدی به شما  میدهد که بیشترین بازدید توسط کاربران دارد.

۳- از ابزار هوشمند google keyword planner استفاده کنید

پس از اینکه فهمیدید که چه کلمات کلیدی مناسب است بهتر است از این نرم افزار استفاده کنید تا اطلاعات دقیقی به شما در مورد کلمات کلیدی بدهد. مثلا می توانید بفهمید که این کلمات کلیدی در تاریخ و روز چه تعداد بازدید داشته اند و از این رو بفهمید که بهترین کلمه کلیدی چیست.

برای انتخاب کلمات کلیدی تلاش کنید که سال ها بعد ٬ تلاش شما بدون نتیجه نماند و بتوانید مخاطبان هدف را جذب برندتان کنید.

 

پیشنهاد ویژه : چه مقالاتی در نتایج اول هستند؟

با تشکر / وبسایت تخصصی بک لینک روز