رتبه بالا در گوگل بدون سئو

رتبه بالا در گوگل بدون سئو

دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷

رتبه بالا در گوگل بدون سئو

اگر شما صاحب یک سایت هستید و قصد دارید از طریق سایت به درآمد خوبی برسید باید به شما بگوییم برای موفقیت سایت خود حتما سایت های مشابه و رقبا را چک کنید./رتبه بالا در گوگل بدون سئو /

اینکه شما بتوانید بفهمید که سایت های رقیب با چه تاکتیکی در گوگل دارای رتبه بندی خوبی هستند ما به شما به صورت کامل توضیح می دهیم. زیرا مسلما گرفتن رتبه بالا در گوگل بدون سئو امکان پذیر نیست.

تاکتیک های موثر در بالا بودن رتبه سایت در گوگل

۱- بالا بودن تعداد کلیک های دریافتی

این یک نقش بسیار کلیدی در بالا بودن رتبه سایت و بالا بودن در نتیجه گوگل دارد. زیرا هر چقدر سایت شما تعداد کلیک دریافتی بیشتری داشته باشد به این معناست که سایت شما خیلی پر بازدید است و به همین دلیل گوگل سعی می کند در نمایش نتایج جستجو سایت شما را نشان دهد.

۲- داشتن بک لینک خوب و عالی 

با اینکه بک لینک یکی از تاکتیک های بالا بردن رتبه سایت در گوگل است اما در انتخاب بک لینک توجه کنید. بکار بردن چندین بک لینک در چند سایت معتبر بهتر از استفاده زیاد از تعداد بک لینک های زیاد در سایت های متفاوت است. و سعی کنید همیشه بک لینک در سایت های مشابه کاری خود بگذارید.

۳- استفاده به موقع از لینک های داخلی

اگر سایت مشابه شغل خودتان وجود ندارد که از بک لینک استفاده کنید می توانید برای بالا آمدن سایت از لینک های داخلی استفاده کنید. فقط سعی کنید که تعداد لینک های داخلی شما زیاد نباشد به طوری که باعث سر درگمی کاربران شود.

۴- تولید محتوای با کیفیت و اختصاصی

همیشه وجود تعداد مقالات بالا حرف اول را برای رتبه بندی سایت در گوگل نمی زند. بلکه شما باید بتوانید محتوای با کیفیتی در سایت خود بگذارید. البته این بدان معنا نیست که شما هر ده روز یک مقاله بگذارید. بروز رسانی سایت خیلی مهم است.

۵- اهمیت به کلمات کلیدی که توسط کاربران سرچ می شود

مسلما تعداد کلمات کلیدی که خیلی از کاربران در گوگل سرچ می کنند در پایان هر صفحه گوگل وجود دارد سعی کنید این کلمات کلیدی را به صورت کاملا حرفه ای در مقالات خود بنویسید. فقط توجه کنید که استفاده بیش از حد از کلمات کلید و نامفهوم بودن مقالات جز ضرر هیچی ندارد.

 

با تشکر / بک لینک روز