شایعات درباره رنکینگ سایت‌ها

شایعات درباره رنکینگ سایت‌ها

چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵

شایعات درباره رنکینگ سایت‌ها

خیلی از شایعات و مطالب نادرست بین مردم رواج دارد و همین تعریف کردن و گفتن مطالب به دیگران باعث می شود که تمام این حرفها بین مردم رواج پیدا کند ./شایعات درباره رنکینگ سایت‌ها/

متاسفانه در زمینه سئو هم این روند صدق می کند و خیلی از افراد تنها با شنیدن برخی از تکنیک های سئو به آن دامن می زنند و پیش همه تعریف می کنند در صورتی نمی دانند که برخی از این تاکتیک ها تنها افسانه ای بیش نیست.

سه افسانه ای که درباره رنکینگ سایت ها گفته می شود و نباید باور کنید.

۱- هر چقدر ترافیک سایت بیشتر باشد فروش و سود سایت بیشتر است

این تصور بین بیشتر وب مسترها و صاحبان سایت وجود دارد که فکر می کنند اگر تنها بازدید کنندگان زیادی به سایت آنها بیایند موفق به فروش بیشتر محصولات خود هستند. در صورتی که آنها فراموش کرده اند که ترافیک طبیعی با نرخ تبدیل سایت متفاوت است. پس هیچ منطقی وجود ندارد که با بالا رفتن بازدید سایت شما حتما فروش و درآمد زایی شما بیشتر خواهد بود.

۲- پیشی گرفتن از رقبا در رنکینگ سایت

برخی از وب مسترها و صاحبان سایت ها پیش ما می آیند و از تیم سئو ما می خواهند که راه کاری را پیشنهاد بدهند تا بتوانند در رنکینگ سایت از رقبای خود پیش بیفتند. این درست است که سئو سایت باعث بهتر شدن سایت می شود اما هیچ وقت پیشی گرفتن از رقبا در رنکینگ سایت دلیلی بر فروش بیشتر نیست. پس قبل  از این کار قیمت محصولات و خدمات گذاری خود را بیشتر کنید.

۳- ابزارهای تحقیق کلید واژه ها به صورت دقیق کار می کنند

درست است که شما با نصب ابزارهای سئو و بالا بردن کلمات کلیدی در سایت خود می توانید سئو سایت را انجام دهید. اما همیشه به این نکته هم باید توجه  کنید که تکراری بودن محتوا و بالا رفتن بیش از حد چگالی کلمه درست نیست. پس سعی کنید نسبت به نرخ کلیک نسبت به رتبه تمرکز کنید.

برای فروش بیشتر باید روی پارامترهای دیگری نیز تاکیید کرد و صرفا افزایش بازدید به فروش بیشتر ختم نمیشود. 

 

با تشکر / بک لینک روز . آی آر