نکات ویژه برای پست مهمان

نکات ویژه برای پست مهمان

شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴

نکات ویژه برای پست مهمان

امروز شما را با یکی دیگر از روشهای بالا بردن بازدید سایت آشنا می کنیم که اکثر سئوکاران از آن استفاده می کنند. استفاده از پست مهمان که خود گوگل آنرا تایید کرده است و باعث افزایش رتبه سایت و همچنین بالا رفتن بازدید سایت می شود.نکات ویژه برای پست مهمان/

البته اگر شما در انتخاب پست مهمان دقت نکنید و انتخاب شما مناسب نباشد نه تنها تاثیر مثبتی ندارد بلکه باعث افت سایت شما می شود.

نکات مهم در انتخاب سایت مناسب

۱- توجه کنید که هر سایتی را انتخاب نکنید

باید برای انتخاب پست مهمان حتما یک سایت انتخاب کنید که از سایت شما برتر باشد و با گذاشتن پست مهمان در آن یا همان رپورتاژ آگهی باعث بالا کشیدن سایت شما شود. یعنی باعث افزایش بازدید سایت شما شود. پس حتما در انتخاب سایت دقت کنید و از سایت های اسپم به هیچ وجه استفاده نکنید.

۲- بررسی مدت زمان سایت

همانطور که میدانید پست هایی که بالای صفحه سایت قرار می گیرند بیشتر دیده می شوند پس هنگام انتخاب سایت برای پست مهمان بررسی کنید که هر چند وقت یک بار سایت بروز می شود. و آیا این پست شما به چه مدت در سایت انتخابی گذاشته می شود.

۳- حتما سایت انتخابی مرتبط با سایت شما باشد

به هیچ وجه از سایت هایی استفاده نکنید که هیچ موضویی از آنها با سایت شما مطابقت ندارد. زیرا اگر سایت انتخابی قرابت موضوعی داشته باشد باعث افزایش رتبه گوگل می شود.

سایت هدف به صورت خلاصه اتوریتی بالایی داشته باشد – مطالبی که ثبت میکند سریع ایندکس شود – لینک خروجی بالایی نداشته باشد – مرتبط با سایت شما باشد –  اسپم نباشد و لینک های رپورتاژ را به صورت فالو ثبت کند . 

یادتان باشد لینک سازی باید متنوع و مستمر باشد تا تاثیر گذار باشد …

 

با تشکر / بک لینک روز