چگونه مقاله جذاب سئو بنویسیم؟

چگونه مقاله جذاب سئو بنویسیم؟

دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸

چگونه مقاله جذاب سئو بنویسیم؟

تولید محتوا امروزه جز بهترین روش های افزایش رتبه به سایت در گوگل است پس شما باید بتوانید با تولید محتوای خوب و با کیفیت اینکار را به نحوه احسنت انجام دهید. چگونه مقاله جذاب سئو بنویسیم؟

اما در کنار نوشتن مطالب خوب و جذاب باید یک سری نکات مربوط به سئو رعایت کنید که باعث می شود بازدید کنندگان بیشتری به سایت شما بیایند.

نحوه نوشتن مطلب خوب با رعایت سئو

۱- حتما قبل از نوشتن مقاله راجب آن فکر کنید

سعی کنید حتما به موضوع و چیزی که می خواهید بنویسید فکر کنید. و حتی سعی کنید کلمات کلیدی عالی که در گوگل خیلی بکار برده می شود در مقاله خود جای دهید. البته باید کاملا مرتبط با مطلب شما باشد.

۲- مقدمه چینی کنید

قبل از اینکه مقاله خود را بنویسید همیشه سعی کنید نحوه نگارش را درست اجرا کنید. به این صورت که ابتدا مقدمه را بنویسید و ذهن کاربران را با مطلب آشنا کنید و سپس به سراغ متن اصلی بروید.

۳- در متن از چندین تیتر جذاب استفاده کنید.

در عین حال که از تیتر اصلی بعنوان موضوع اصلی مقاله استفاده می کنید حتما از تیترهای فرعی هم استفاده کنید.

۴- پارگراف بندی خوب به جذابیت مقاله اضافه میکند

حتما سعی کنید که مطالب را طولانی ننویسید و پاراگراف های متعددی بنویسید طوری که با رفتن به سراغ پاراگراف بعدی باعث جذابیت متن شوید.

۵- سادگی متن و روان بودن آن – قابل فهم 

حتما هنگام نوشتن مقاله متن را روان و ساده بنویسید طوری که تمام مخطبان با هر سنینی بتوانند مقالات شما را بخوانند و بفهمند که چه چیزی نوشته اید.

۶- نه کم بنویسید نه زیاد

حتما به این نکته توجه کنید که متن شما حداقل ۳۰۰ کلمه باشد و حداکثر بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ کلمه باشد.

۷- لینک دادن مطالب به دیگر صفحات – لینک سازی داخلی 

در هر مقاله چندین لینک به صفحات دیگر سایت بدهید. این کار نه تنها باعث ایجاد لینک داخلی می شود بلکه باعث افزایش رتبه سایت می شود. به نوعی بک لینک محسوب می شود.

 

با تشکر – بک لینک روز