لینک دهی داخلی در سئو موثر است؟

لینک دهی داخلی در سئو موثر است؟

دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶

لینک دهی داخلی در سئو موثر است؟

لینک دهی داخلی در سئو موثر است؟ لینک دهی داخلی در یک سایت بسیار مهم و ضروری می باشد. برای بهینه سازی یک سایت، افزایش ترافیک و افزایش زمان ماندن کاربران در سایت، این یک امر حیاتی است.

لینک سازی داخلی در واقع  یکی از مهم ترین موارد در سئوی داخلی سایت می باشد.  این کار خود باعث می شود نرخ دفع یا فرار کاربران از سایت کاهش یافته و این پارامتر مهم سئو نیز به نفع سایت شما شود.

این پارامتر در تعیین رتبه الکسای سایت شما نیز موثر است و با بهبود آن رتبه الکسای بهتری نیز خواهید داشت. با این کار کاربران می توانند بین صفحات سایت شما به راحتی گردش کرده  مطالب دیگر سایت تان را نیز مطالعه کنند.

نرخ دفع کاربران وابسته به تعداد صفحاتی از وب سایت شما است که یک کاربر پس از ورود به وب سایت شما به آنها مراجعه می کند. با ارتباط ایجاد کردن بین صفحات سایت این امکان را به کاربر می دهید که به راحتی در بین صفحات گشت و گذار کند.

برای محاسبه نرخ دفع کاربران در یک وب سایت نسبت تعداد کاربرانی که تنها به یک صفحه از وب سایت مراجعه کرده اند به تعداد کل کاربران بررسی می گردد.

به طور طبیعی وقتی نرخ دفع یا فرار کاربران کاهش یابد زمان ماندن آنها در سایت هم بالا رفته و در دید گوگل و الکسا نمره مثبتی برای سایت شما در نظر گرفته می شود.

لینک دهی داخلی در سئو موثر است؟ وبسایت بک لینک روز …

علاوه بر حفظ کاربران در سایت، این مورد به خوبی به چشم گوگل و سایر موتور های جستجو نیز می آید. گوگل ربات هایی ایجاد کرده است که با تقلید از رفتار انسان ها در وب سایت شما می گردند و آن را ارزیابی می کنند.

اگر شبکه لینک سازی داخلی سایت شما هوشمندانه باشد به ربات های خزنده گوگل کمک می کند همه جای سایت شما را به خوبی گشته و رتبه بندی سایت شما را بهبود بخشند. نمونه بارز لینک دهی داخلی موفق را می توان در سایت موفق و بزرگ ویکی پدیا مشاهده کرد.

استفاده از لینک های داخلی بخصوص برای سایت های محتوا محور، دارای اهمیت بیشتری است. همچنین Bold کردن لینک های داخلی و یا با رنگ متمایز کردن، به شکلی که در یک نگاه، بتوان تشخیص داد، که کدام عبارت ها و کلمات لینک هستند، در نرخ افزایش کلیک روی لینک های داخلی تأثیر گذار است. البته هر لینک دهی اگر حالت افراطی باشد ممکن است موجب جریمه شدن توسط گوگل شود.

توجه: لینک سازی داخلی  بهتر است کاملا مرتبط باشد  …

 

بسته های لینک سازی را مشاهده کنید ….

با تشکر / خرید بک لینک روز